İçeriğe geç

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat, Ev ya da işyerlerinin bir yerden bir yere taşınması son derece zahmetli bir iş gibi görünebilir. Son dönemde insan ihtiyaçlarının artması ve hizmet sektörünün sürekli gelişimi neticesinde evden eve nakliyat firmalarının sayısı da her geçen gün artmaktadır. Firmamız her türlü taşıma malzemesinin şehir içi olduğu gibi şehirler arası nakliyat hizmetini de yerine getirir. Firmamız bünyesinde çalışan personelimiz taşıma faaliyetini yaptıracağınız yere gelerek özenli şekilde gerekli paketlemeleri yapar. Montaj gerektiren mobilya türü eşyalar da hazırlanarak taşımaya hazır hale getirilir. Yine kendi personelimiz tarafın özenle taşıma aracına yüklenen eşyalar güvenli şekilde teslim noktasına doğru hareket eder.

Şehirler arası nakliyat ve Çayyolu İle Hızlı Teslimat

Çayyolu nakliyat firmamız ile yapacağınız tüm taşıma faaliyetleri taşıma sözleşmesi kapsamında yapılır. Yani eşyalarınız aracımıza yüklenmeden önce ne zamana kadar teslim edileceği, nereye ve kime teslim edileceği ile ilgili hususlar sözleşmeye yazılır. Profesyonel taşıma politikamız sayesinde müşterilerimiz ile havada hiçbir husus bırakmayacak şekilde gerekli görüşme ve sözleşmeleri yapıyoruz. Şehir dışına teslimatı yapılacak olan eşyalar yine firmamız personeli tarafında teslim edilir. Profesyonel şekilde nakliye hizmetini gerçekleştirmeyen firmaların şehir dışına giden eşyaları başka araçla gönderdikleri gibi nahoş durular oluşabilir. Ayrıca gidilen yerde firma dışından personele eşyayı indirttikleri gibi müşterinin memnun kalmayacağı durumlar oluşabilir. Bu gibi üzücü durumlarla karşılaşmamak adına firmamız siz değerli müşterilerine her türlü güvenceyi vermektedir.

Şehirler arası Güvenli Taşımacılık

Ev ya da işyeri eşyalarının günümüzdeki maddi değeri hesaplandığında önemli rakamlar telaffuz edilir. Bu nedenle eşyaların taşıma esnasında zarar görmemesi ve müşterilerin mağduriyet yaşamaması son derece önemlidir. Özellikle şehirler arası nakliyat esnasında eşyalar uzun mesafeye gideceği için araçların konforu dahi eşyanın zarar görmemesi adına önemlidir. Firmamızın bu iş için üretilmiş konforlu araçları ile eşyalarınız gideceği noktaya sağ salim götürülür. Ayrıca eşyaların zarar görme ihtimaline karşı sigortalı şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilir. Firmamızın hizmet politikasında içinizin rahat etmesi için her şey düşünülmüştür. Firmamızla çalışan müşterilerimizin taşıma sonrasında memnuniyetleri memnuniyetimizdir. Bu sebeple % 100 müşteri memnuniyeti hedefimizden asla taviz vermeyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın !