İçeriğe geç

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Son yıllarda hizmet sektöründe son derece önemli gelişmeler yaşanmıştır. Bu gelişimden evden eve nakliyat sektörü de üzerine düşen payı almıştır. Geçmiş dönemlerde son derece zahmetli bir iş olan ev eşyası taşımacılığı bu sektörün gelişmesi ile zor bir yanı kalmıyor. Nakliyat sektöründe son derece kaliteli hizmet veren firmamız müşterilerinin eşyalarının zarar görmemesi adına her türlü tedbiri almaktadır. Bu kapsamda alınan tedbirlerden biri de sigortalı nakliyat seçeneğidir. Eşya taşıma faaliyetinden önce firmamız eşyalarınızın sigortasını yaptırarak eşyaların zarar görme ihtimaline karşı gerekli tedbiri almaktadır. Taşıma esnasında herhangi bir zarar durumu ile karşılaşılması durumunda uğranan maddi zarar sigorta şirketi tarafından karşılanır. Bu anlamda müşterilerimizin mağdur olmaması firmamız için son derece önemlidir.

Çayyolu Nakliyat, Kaliteli Hizmet

Çayyolu nakliyat kaliteli hizmet anlayışı ile ev eşyalarının güvenli ve hızlı şekilde taşınmasını sağlar, taşımak için teslim aldığı eşyaları gönül rahatlığı ile teslim noktasında müşterisine teslim eder. Teslimat sonrasında müşterinin yapılan işten her alanda memnun kalmış olması son derece önemlidir. Eşya taşıma faaliyeti kimilerine göre zahmetli bir faaliyet olarak görülür. Ev taşıma esnasında sektörün acemisi olan firmalarla iş yapmış olan vatandaşlar aynı manzara ile karşılaşma endişesi ile bu faaliyetten çekinebilirler. Sektör içerisinde müşterinin hasar gören eşya bedelinin karşılanmaması, eşyalara sigorta yaptırılmaması, taşıma sözleşmesi düzenlenmemesi gibi hususlar müşteriye mağduriyet yaşatır.

Sigortalı Nakliyat Önemi

Yukarıdaki başlıkta belirtilen hususlar taşıma faaliyetinin olmazsa olmazlarıdır. Firmamız bünyesinde aşağıda sayılan hususların tamamı güvencemiz altındadır.

  • Taşıma işleminden önce müşteri ile taşıma sözleşmesi yapılır. Havada hiçbir husus kalmayacak şekilde tüm kritik hususlar sözleşmeye yazılır.

  • Eşyalar bizzat kendi firma personelimiz tarafından toparlanır ve firma aracımıza yüklenir.

  • Asansörlü taşımacılık imkânı sayesinde hızlı ve güvenli şekilde yükleme tamamlanır, yine aynı yöntem eşya teslim aşamasında da uygulanır.

  • Sigortalı nakliyat kapsamında tüm eşyaların sigortası yaptırılır.

  • Teslim noktasında yine kendi personelimiz tarafından eşyaların teslimatı yapılır.

  • Sözleşmede belirtilen tarihte eşyanın teslimatı yapılır, olağan dışı bir gecikme durumunda müşteri mutlaka aranarak haberdar edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın !