Ofis Taşıma

17 Ekim 2020 0Blog İçerikleri

Çayyolu Ofis Taşıma

Ofis Taşıma
Ofis Taşıma

Ofis taşıma faaliyeti ev eşyası taşıması gibi özellik arz eden taşıma işlerinden biridir. İnsan ihtiyaçların artması ile birlikte hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların sayısı da inanılmaz bir hızla artmıştır. Bu alanda hizmet veren firmamız müşterilerine maddi manevi zarar yaşatmadan, eşyalara hasar vermeden güvenilir şekilde taşıma faaliyetini gerçekleştirir. Firmamız belirtilen zamanda taşıma faaliyetinin gerçekleştirilmesi ve yine belirtilen zamanda taşıma işleminin sonlanması konusunda hassas prensiplere sahip olan bir firmadır. Firmamız müşterilerine sadece sözlü olarak güvence vermekle kalmaz aynı zamanda taşıma sözleşmesi ile güvenceyi yazılı hale getirir. Birçok ofis şirketinin taşıma faaliyetinde firmamızı tercih etmiş olması en büyük referansımızdır.

Hizmetimiz

Ofis taşıma hizmeti nakliye sektöründe ayrı bir önem gerektiren faaliyet alanlarından biridir. Ofis taşıma işlemi esnasında ofis faaliyetlerinin en az sürede aksaması için kısa sürede taşıma işleminin tamamlanması gerekir. Bu faaliyet yapılırken eşya ve evrakların zarar görmemesi, sağ salim teslim edilmesi de ayrı bir öneme sahip bir husustur. Çayyolu nakliyat firmamız ofis taşıma malzemelerinizin zarar görmemesi için sizin kadar hassas davranan bir kuruluştur.

Taşınma faaliyetinde firma personelimiz tarafından özenli bir paketleme ve ambalajlama işlemi gerçekleştirilir. Aynı zamanda ofiste yer alan tüm eşyaların sigortalanması sağlanarak oluşabilecek hasar durumunda maddi zarar sigorta şirketi tarafından karşılanır. Bu anlamda firmamız müşterilerine değer verdiğini her zaman ve her fırsatta hissettirmektedir.

Ofis Taşıma Firması

Firmamız sigortalı taşımacılık hizmetinin yanında ayrıca en iyi fiyat avantajı ile de müşterilerini tatmin etmektedir. Firmamızdan bu alanda istifade ederek ofis taşıma işlemi için fahiş fiyatlar ödemek zorunda kalmazsınız. Yıllardır sektör içerisinde taşımacılık faaliyetlerini icra eden firmamız sektör içerisindeki gelişmeleri de takip ederek hizmet politikasında gerekli yenilikleri yerine getirir. Hizmet kalitesini her geçen gün artırma gayretinde olan firmamız en iyi olma hedefinden asla taviz vermeden faaliyetlerini yürütmektedir. Firmamız aracılığı ile yaptığınız taşıma faaliyetinden mutlaka memnun kalacak tüm  işlerinizde firmamızı tercih edeceksiniz. Müşteri memnuniyeti politikası açısından asla taviz vermeyecek firmamız ile aradığınızı hemen bulacağınıza emin olabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çayyolu Nakliyat

Yine aynı yöntemle yeni eve kurulur ve eşyalar sağ salim sahibine teslim edilir. Bu uygulama ile Ankara Çayyolu evden eve nakliyat ile profesyonel taşımacılık avantajından istifade etmiş olursunuz.

İLETİŞİM

Çayyolu Nakliyat

📱 0312 316 36 10

📱 0532 720 10 38

🏠 Çayyolu / Ankara

📧 info@cayyolunakliyat.com

Call Now ButtonHemen Arayın !
Open chat
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabilirim ?