İçeriğe geç

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Kiracı ya da memur kesim sık sık ev değiştirmek zorunda kalabilir. Kimi kesim tayin sebebiyle, kimisi oturduğu evden memnun kalmadığı için, kimisi de ev satın aldığı için kendi evinde oturma gayesi ile ev taşımak zorunda kalır. Ev taşıma işi sık sık taşınanlar için kâbustan farksızdır. Günümüzde evden eve nakliyat firmalarının sayısının artması ile ev taşıma faaliyeti son derece kolay şekilde gerçekleşir hale gelmiştir. Bu kapsamda faaliyet gösteren Çayyolu Nakliyat firmamız sizin yerinize taşıma faaliyetini en küçük detayına kadar planlayarak gerçekleştirir. Profesyonel bir ekip ile evinize gelen firma görevlilerimiz evdeki her türlü toplama ve paketleme işini yerine getirerek evinizi taşınmaya hazır hale getirir. Firmamızın sizlere sağladığı en büyük avantaj asansörlü nakliyat hizmetidir.

Asansörlü Nakliyat İle Profesyonel Taşımacılık

Son derece itinalı şekilde paketlenen eşyalarınız yeni nesil araç filosundan oluşan nakliye araçlarımıza özenle yerleştirilir. Taşıma esnasında bina asansörünün kullanılması genellikle bina yönetimlerince yasaklanmıştır. Taşıma sektöründe yer alan firmalar da bu duruma tedbir olarak asansörlü nakliyat yöntemini geliştirmişlerdir. Taşınma esnasında bina önünden taşıma yapılacak evin pencere ya da balkonuna uzatılan eşya asansöründen istifade ile eşyalar kolayca nakliye aracına yüklenir. Yine aynı yöntemle yeni eve kurulur ve eşyalar sağ salim sahibine teslim edilir. Bu uygulama ile Çayyolu nakliyat ile profesyonel taşımacılık avantajından istifade etmiş olursunuz.

Asansörlü NAKLİYAT Avantajları

Eşyalar ne kadar güvenli şekilde paketlenirse paketlensin insan gücü ile taşıma esnasında bir kısım hasarlar yaşanabilir. Eşyalar firmamız bünyesinde sigortalı taşımacılık kapsamında taşındığından mağduriyet bedeli sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Fakat buna rağmen hasar durumu ile karşılaşmamak adına asansörlü nakliyat avantajından istifade etmekte fayda vardır. Bu hizmet sayesinde eşyalarınızın hasar görme ihtimali yok denecek kadar azdır. Bunun yanında asansörlü nakliyat sayesinde taşıma işlemi çok hızlı şekilde tamamlanır. İnsan gücü ile taşıma işleminin neredeyse üç katı daha hızlı şekilde taşıma işlemi tamamlanarak eşyalar teslim edilir. Taşıma esnasında müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması adına her türlü plan yapılarak gerekli tedbirler alınmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın !