İçeriğe geç

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Yaşadığımız yerde şartların gerektirdiği durumlarda ev taşıma ve eşya depolama faaliyetine girişmemiz gerekebilir. Ev sahipleri bu faaliyetten nefret ediyor olsalar da şartların gelişmesi neticesinde evden eve nakliyat firmalarının günden güne geliştiği görülür. İnsan ihtiyaçlarına cevap verir nitelikte hizmet anlayışına sahip olan firmamız her türlü taşımacılık faaliyetlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verir niteliktedir.

İnsanlar ev taşıma işleminin hemen başlayıp sonuca ulaşmasını ister. Fakat zaman zaman yaşadıkları evi boşaltmaları gerekirken henüz yeni taşınacakları yerde ev ayarlaması yapmadıkları için ev eşyalarının depolanması ihtiyacı doğar. Bu kapsamda da firmamız eşya depolama ihtiyacınızı karşılar.

Şartlar

Çayyolu nakliyat bünyesinde alacağınız eşya depolama hizmeti son derece uygun koşullarda gerçekleştirilir. Eşyanın niteliğine uygun şekilde depolanma koşulları ile eşyalarınız herhangi bir zarar görmeksizin depolanır. Eşyalarınızı depolamak için uygun koşullarda bir depo ihtiyacınız varsa derhal firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Firma personelimiz depolamak istediğiniz eşyaları özenli şekilde sarar, paketlemesini yapar ve depoya taşır. Mobilyalar ve beyaz eşyalar ayrı bir özen gösterilmesi gereken malzemeler olduğu için özel ambalaj naylonları ile sarılır. Söz konusu hizmetin maliyetinin ise firmamız bünyesinde son derece cazip olduğunu görebilirsiniz. Eşyalarınızın kaçıncı kattan depoya taşınacağı ve eşya yoğunluğu fiyatı belirleyen temel etmenler arasındadır. Bu kapsamda müşterilerimize en iyi alternatifi sunarak gerekli yardımı sağlıyoruz.

Çayyolu Nakliyat Eşya Depolama

Çayyolu nakliyat firmamız eşya nakliye işinde olduğu gibi eşya depolama işinde de güvenliği ön planda tutmaktadır. Depolarımız son derece temiz ve rutubet almayacak şekilde dizayn edilmiş yapılardır. Ev eşyalarınızı ev ortamı konforundaki depolarımıza gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz bu işi yıllardır yapan tecrübeli elemanlardır. Ekibimiz en zor montaj işlerini dahi dakikalar içerisinde pratik şekilde yapmaktadır. Bu sayede taşıma işlemi hem güvenli hem hızlı şekilde gerçekleşir. Sizin yapmanız gereken sadece çantanızı alıp evinizi terk etmektir. Mutfak eşyalarınız, kırılacak cam, porselen malzemeleriniz özel sargı ambalajlarına sarılarak kutulara koyulur. Sonrasında taşıma aracımıza düzgün şekilde istif yapıyoruz. Araçlarımızın zemini taşıma için uygun nitelikte olduğundan sarsıntıdan dolayı eşyalarınız zarar görmez. Son aşamada ise depoda özenli bir istifleme ile muhafazası sağlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın !