İçeriğe geç

Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat

Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat

Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat

Kızılcahamam evden eve nakliyat firması Ankara’nın şirin ilçesinde kesintisiz hizmet sunmaktadır. Firmamız bu sektörde kendini ispatlamış, birçok referansa sahip, son teknoloji teçhizatları kullanan bir firmadır. Faaliyet bölgemizde evden eve nakliyat firmaları arasında liderliği kimseye kaptırmayan firmamız kalite politikasını sürekli artırma gayreti içerisindedir. Ev taşıması esnasında firmamızı tercih etmeniz için birçok sebebiniz vardır.
Bu sebeplerden kısaca bahsetmek gerekirse eşyalarınızın sigortalı taşımacılık kapsamında taşınacağını ilk başta belirtebiliriz. Ayrıca hassas paketleme ve asansörlü taşımacılık hizmeti ile de müşterilerimizin takdirini kazanıyoruz

Sigortalı Taşımacılık

Günümüz şartlarında sigortasız eşya taşımak son derece riskli bir faaliyettir. Sigortasız eşya taşıma ile birçok sorun da eşya taşıması ile birlikte gelir. Anlaştığınız evden eve nakliyat firmasına mutlaka sigortalı taşımacılık imkânına sahip olup olmadığını sormalısınız. Çünkü sigortalı eşya taşımacılığı sayesinde eşyalarınızın hasar görmesi durumunda mağduriyet yaşamazsınız. Aksi durumda eşyalarınızda oluşacak zarar durumunda karşınızda herhangi bir muhatap bulamazsınız. Bu gibi durumlarda maddi ve manevi olarak mağdur pozisyona düşersiniz. Kızılcahamam evden eve nakliyat olarak ev eşyalarınızı A’dan Z’ye sigortasını yapıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin mağduriyet yaşamasının önüne geçiyoruz.

Kızılcahamam evden eve nakliyat Özenli Paketleme

Günümüzde ev eşyası taşıma faaliyetlerinde ambalajlama hizmeti son derece önemlidir. Kısacası eşyalarınız uygun nitelikte paketlenmediği sürece taşıma esnasında çizik, kırılma ve göçük gibi durumlar ortaya çıkar. Firma politikamız gereği tüm ev eşyalarınızı özellikleri dikkate alınarak uygun paketleme malzemesi ile paketleniyor. Bu sayede güvenli ve sağlıklı şekilde evden eve nakliyat işini gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın hasar görmesinden kaynaklı manevi olarak üzüntü yaşayacağınızı biliyor ve buna göre hareket ediyoruz.
Firmamız bünyesinde eşya taşıma faaliyetlerinde marangoz hizmetini de kullanıyoruz. Marangozlu taşıma ile mobilya ürünler sökülüp demonte hale getirilir. Eşyalar bu şekilde paketlenerek zarar görme ihtimali engellenir. Birçok mobilyanın demonte hale getirilmeden taşınması mümkün değildir. Aynı zamanda eşyaların monte şekilde taşınması son derece riskli ve zordur. Bu durum da düşünülerek demonte taşınan eşyaların yeni adresinizde montajı yapılır. Siz de taşıma faaliyetlerinde firmamızı tercih ederek eşsiz avantajlardan istifade edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın !