İçeriğe geç

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Gelişen dünya ve insan ihtiyaçları doğrultusunda insanların uykularını kaçıran ev taşıma faaliyeti artık zor bir iş olmaktan çıkmıştır. Geçmiş dönemlerde eş dost yardımı ya da hamal tutularak yapılan ev taşıma faaliyeti günümüzde evden eve nakliyat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu sektörün her geçen gün gelişmesi ile birlikte ev taşıma faaliyetleri çok kısa zamanda tamamlanır. Aynı zamanda eşyalarınız da zarar görmeden taşıma işlemi bitmiş olur. Bu kapsamda faaliyet gösteren Çayyolu nakliyat firması ev taşıma faaliyetlerinizi profesyonel ekip ile sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde çalışan personelin ev taşıması konusunda son derece tecrübeli ve işinin ehli kişilerden oluştuğuna emin olabilirsiniz.

evden eve Nakliyat İle Güvenli Taşımacılık

Ev taşıması esnasında müşterinin işletmeden beklediği belli hususlar vardır. Bunların başında eşyalarının zarar görmeden taşınması, süratli bir şekilde faaliyetin sonlanması ve fiyatının cazip olmasıdır. Firmamız taşıma işlemi yapılacak evinize personelini göndererek paketleme işlemini özenli şekilde yaptırır ve taşıma saatinde taşımaya hazır hale getirir. Firma personelimizin çalışma yöntem ve prensiplerini gördüğünüzde size sadece bir köşede taşıma işini izlemek kalır. Evinizde bulunan tüm eşyalar zarar görmeyecek şekilde paketlenir. Kaba eşyalarınız vurma, çarpma ihtimaline karşı özel ambalaj malzemesi ile sarılır. Kaba eşyalar kapsamında yer alan gardırop, vestiyer vb. sökülüp takılması gereken malzemeler sökülüp ambalaj malzemesine sarılır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra Çayyolu nakliyat ile güvenli taşımacılık faaliyetinin icrasına geçilir.

EVDEN EVE Nakliyat Sektörünün Seçkin Firması

Firmamız nakliyat sektörünün seçkin firmalarından biridir. Eski evinizden özenli şekilde taşıma aracına yüklenmiş olan eşyalar yeni evinize yine özenli şekilde çıkarılır ve sağ salim teslim edilir. Bu faaliyet esnasında yine uzman ekibimiz tarafından önceki evinizde sökülmüş olan gardırop gibi malzemelerin tekrar montajı yapılır. Taşıma esnasında ne denli özenli hareket edildiğine yaşayarak şahit olacaksınız. Taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı eşyalarınız sigortalı taşımacılık avantajı ile taşınmaktadır. Oluşabilecek en ufak bir hasar durumunda uğradığınız zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda kendini ispatlamış Çayyolu nakliyat firmamız ile iletişime geçerek gerekli desteği alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın !