İçeriğe geç

Ümitköy Evden Eve Nakliyat

Ümitköy Evden Eve Nakliyat

Ümitköy Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Ümitköy evden eve nakliyat firmamız bünyesinde barındırdığı birçok avantaj ile taşıma ihtiyacınızı karşılar. Firmamız bünyesinde çalışan uzman personel tarafından eşyalarınız zarar görmeyecek şekilde cins ve niteliklerine göre paketlenir. Yine uzman ekibimiz tarafından nakliye aracına yerleştirilen eşyalarınız belirttiğiniz adrese güvenli şekilde taşınır. Müşteri memnuniyeti prensibi doğrultusunda güvenli şekilde gerçekleştirilen taşıma faaliyeti kalite fiyat performansı anlamında en iyi fiyat ile gerçekleşir.

Sigortalı Taşımacılık

Firmamız bünyesinde yapılan taşıma hizmetlerinin tamamında sigortalı taşımacılık avantajından istifade etmiş olursunuz. Bu sayede taşıma esnasında eşyalarınızın zarar görme ihtimaline karşı gerekli güvenlik tedbiri de sağlanmış olur.

Eşyalarınız deneyimli personelimiz tarafından özel ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenir ve taşıma kutularına yerleştirilir. Paketleme işlemi için battaniye, patpat naylon, streç film ve kalın mukavva kutulardan istifade edilir. Kullanılan kaliteli malzeme sayesinde eşyalarınız kesinlikle zarar görmez. Firmamız bünyesindeki nakliye araçlarımız eşya taşıması için özel olarak dizayn edildiğinden araçlarımızda da eşyalarınız kesinlikle zarar görmez.

Ümitköy Evden eve nakliyat Asansörlü Taşımacılık

Eşya taşıma faaliyetleri için eşya asansörü bulunmaz nimettir. Evden eve nakliyat bünyesinde özellikle yüksek binalara eşya taşıma faaliyeti insan gücü ile son derece zor olmaktadır. İnsan gücü ile yapılan eşya taşımalarında hem eşyanın zarar görme ihtimali artmakta hem de taşıma faaliyeti çok uzun sürmektedir. Firmamız bünyesinde gerçekleştirilen asansörlü taşımacılık hizmeti ile eşyalarınız hem çok hızlı şekilde yeni evinize taşınmakta hem de zamandan tasarruf edilmektedir. Hayatımızın her alanında yer alan teknolojik araçların bu sektörde de yer alması hem müşteri hem de nakliye firmaları açısından son derece avantajlı bir durumdur. Eşyanın asansör vasıtası ile taşınmasından kaynaklı olarak firmalar çok fazla personele ihtiyaç duymazlar. Aynı zamanda eşyası taşınan müşterinin de eşyalarının güvenli ve hızlı şekilde taşındığını görmesi memnuniyetini kat be kat artırmaktadır. Müşterilerimizin evden eve nakliyat faaliyetinde memnuniyetini tüm değerlerin üzerinde tutan firmamız sürekli kendini yenileyen bir firmadır. Bu kapsamda teknolojik gelişme ve kolaylıkları takip ederek en iyi hizmeti sunmaya çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın !