Akyurt Evden Eve Taşımacılık

17 Ekim 2020 0Uncategorized

akyurt evden eve nakliyat

Akyurt Evden Eve Taşımacılık

İnsan ihtiyaçlarının sürekli artması beraberinde hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmaların artmasına sebep olmuştur. Bu alanda gelişen sektörlerden birisi de evden eve nakliyat firmalarıdır. Günümüzde ev taşıma faaliyeti geleneksel yöntemlerle yapılmaz. Bu alanda kendini geliştirmiş, profesyonel nitelikte hizmet politikası ile hareket eden Akyurt evden eve nakliyat firması müşterilerinin ev taşıma işlerini güvenle yerine getirir. Faaliyet alanında sektörün öncü kuruluşları arasında yer alan firmamız deneyimli ekibi ile güvenli taşımacılık konusunda son derece iddialıdır. Müşterilerin evden eve nakliyat firmasından beklentilerinin farkında olan firmamız kalite standartlarını yükseltme gayreti içerisinde varlığını devam ettirmektedir.

akyurt evden eve nakliyat Firmasıdan beklentiler

Yukarıda müşterilerin evden eve nakliyat firmasından beklentilerine kısa bir giriş yaptık. Bu kapsamda Akyurt evden eve nakliyat firmamızın müşterilerine sunduğu avantajlı özellikler aşağıda sunulmuştur.

  • Ev eşyası taşıma faaliyetinden önce müşterilerimiz ile firmamız arasında ayrıntılı bir sözleşme yapılmakta, sonrasında ihtilaf konusu olabilecek tüm hususlar sözleşmede yer alır.

  • Firmamız tüm ev taşıma faaliyetlerini kendi personelini kullanarak yerine getirir. Taşeron işçiler ile ev taşıması yapmaz.

  • Taşıma esnasında oluşabilecek hasara karşı ev eşyalarınız sigortalı taşımacılık kapsamında sigortalanır.

  • Taşınacağınız binanın yüksekliğini önemsemeden asansörlü taşımacılık avantajı ile hasarsız ve hızlı şekilde taşınma işlemini tamamlayabilirsiniz.

  • Ev eşyasının taşınacağı adres gerek şehir içi gerekse de şehirlerarası olsun eşyayı teslim eden personel firmamız personeli olacaktır.

  • Firmamızın çalışma prensibi % 100 müşteri memnuniyetidir. Bu kapsamda müşterilerimizin en iyi hizmeti alması için tüm gayretimizle çalışıyoruz.

Güvenli Taşımacılık

Müşterinin evden eve nakliyat firmasından beklentilerinin başında firmaya güven gelir. Bu alanda kendini kanıtlamış Akyurt evden eve nakliyat firması için her şeyden önce eşyaların güvenli şekilde taşınması gelir. Eşyaların hızlı şekilde taşınıp müşteriye teslim edilmesi de göz önünde bulundurulan önemli prensipler arasındadır. Firmamızın sorumluluk sahibi personelinden istifade ederek taşıma faaliyetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Firmamızdan hizmet almış olan müşterilerin sonraki taşınma faaliyetlerinde ilk akla gelen evden eve nakliyat firması olmak öncelikli hedefimizdir. Firmamız ile çalışarak sorunsuz taşımacılığın nasıl olacağını görebilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çayyolu Nakliyat

Yine aynı yöntemle yeni eve kurulur ve eşyalar sağ salim sahibine teslim edilir. Bu uygulama ile Ankara Çayyolu evden eve nakliyat ile profesyonel taşımacılık avantajından istifade etmiş olursunuz.

İLETİŞİM

Çayyolu Nakliyat

📱 0312 316 36 10

📱 0532 720 10 38

🏠 Çayyolu / Ankara

📧 info@cayyolunakliyat.com

Call Now ButtonHemen Arayın !
Open chat
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabilirim ?